doner

Dünden Bugüne Öykü Döner!

HAKKIMIZDA

Kurumsal bir firma olan Öykü Döner sizlere pek çok konuda hizmet vermektedir. Bizler hergün daha ilgili çalışan personel ekibimiz ile sizlerin isteklerini gerçekleştirmekteyiz. Özellikle İskenderun dönerimiz dillere şayandır.

Sizlerin damak tadına uygun hizmet ederek memnun etmekteyiz. 7 İl de 8 şubesiyle bu sektörde en önde gelen firmalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz. Bu sayede günden güne daha da gelişiyoruz.

Çalışan personel ekibimizin en az 3 yıl deneyimli olmasına hizmet açısından dikkat ediyoruz.  Bizler bu sektörde oldukça en iyisinim Öykü Döner farkının olduğunu hissedeceksiniz.

MİSYONUMUZ

Öykü Döner ailesi olarak ilk başladığımız yıllardan itibaren, binlerce insana hizmet sunduk. Kuruluşumuzdan itibaren gerek çalışan personel ekibimiz, gerekse bizler sizlere en kaliteli hizmeti vermek için uğraş verdik.

En temel konularımızdan birisi bu işimizi severek ve hijyenik olarak yapabilmekti. Bizde bunu sizlerin gözlerinin görebileceği, farkı hissedebileceği şekilde yaptık sizlere sunduk. Her yıl biraz daha büyüyerek sizlerin bizi tercih etmesi sayesinde farklı şehirlere ismimizi taşıdık.

Gün geçtikçe markalaşan Öykü Döner şuan da insanların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Gerek farklı şehirlerde bulunan bayilerimiz, gerekse sizin olduğunuz şehirde ki bayimizden gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

Öykü Döner bir ulusal marka kuruluşudur. Bu işi gönülden yapan, yaptığı işin hakkını vererek şuan ki bulunduğu konuma gelmiştir. Bu sebepten ötürü bizi tercih etmiş, edecek herkese teşekkür ederiz.

VİZYONUMUZ

Öykü Döner’in en büyük özelliklerinden birisi kaliteli hizmette sınır tanımamasıdır. Her bayisinde çalışan personelin profesyonel olarak işinin hakkını vermesidir. Kalite anlamında gerek Türkiye, gerekse dünya çapında listelere girebilecek kadar kalitelidir.

Sizlere sunduğumuz yiyecekler ustalarımız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Öykü Döner bugünkü noktaya geldiği gibi, ilerleyen zamanlarda bütün Türkiye’nin her köşesinde Öykü Döner olarak hizmet vermek istemektedir.

Hızlı bir şekilde ilerleyerek, gün geçtikçe daha da büyüyerek sadece Türkiye’nin her köşesinde değil dünyada pek çok ülkede aktif olarak hizmet vermek istemektedir. Biz buna inanarak bu yola çıktık ve bu yolculukta bizlere destek olduğunuz için minnettarız.

oncu-doner-ankara